Lyžiarske kurzy - zimná sezóna 2019/2020

Cenník lyžiarske kurzy
  Žiaci a učitelia ZŠ,SŠ, VŠ
Skipas celodenný skipas cena indywidualna
Skipas 2 hodinový skipas cena indywidualna


PODMIENKY

Cena pre lyžiarske kurzy je individuálna (na cene sa dohodnú objednávateľ s vedúcim prevádzky Meander, mailom alebo telefonicky) a platí počas celej zimnej sezóny 2021/2022 v termínoch od 1.1.2022 – 13.3.2022, do konca sezóny v stredisku  Meander Thermal & Ski Resort Oravice.

  • Skipasy: cena platí pri minimálnom počte 5 dní lyžovačky za sebou pre organizovanú skupinu minimálne 20 osôb. Lyžiarske kurzy je možné realizovať v dňoch pondelok – piatok.
  • Učitelia: na každú začatú skupinu 20 žiakov / študentov jeden učiteľ za rovnakú cenu ako žiaci / študenti. Cena platí pri minimálnom počte 5 dní lyžovačky za sebou. Každý pedagogický dozor nad rámec ponuky si hradí náklady na jednotlivé služby podľa aktuálneho cenníka strediska.
  • Skipas je neprenosný, dovoľujeme si Vás upozorniť, že užívatelia skipasov sú monitorovaní. V prípade zistenia, že žiak/študent/učiteľ/inštruktor jazdí na neplatný, neoprávnene zľavnený skipas, alebo iný lístok ako ten, ktorým prešiel prvýkrát cez turniket, tento mu bude zablokovaný bez nároku vrátenia peňazí.

PODMIENKY ZÍSKANIA CENY PRE LYŽIARSKE KURZY

Cena „Lyžiarske kurzy” platí len pre vopred objednané organizované lyžiarske kurzy so skipasom na minimálne 5 po sebe nasledujúcich dní a s minimálnym počtom 20 žiakov/študentov, do maximálneho veku 26 rokov. Lyžiarske kurzy je možné realizovať v dňoch pondelok – piatok. Na tento produkt sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy. Lyžiarsky kurz musí byť riadne objednaný minimálne 14 dní vopred prostredníctvom písomnej objednávky zaslanej z oficiálnej emailovej adresy riaditeľa školy na recepcia@meanderoravice.sk . Neoddeliteľnou súčasťou objednávky je vyplnenie a zaslanie formulára, ktorý bude zaslaný obratom po prijatí objednávky. Vyplnený formulár musí obsahovať: menný zoznam všetkých členov lyžiarskeho kurzu potvrdený pečiatkou školy. Osoby staršie ako 18 rokov sa musia na požiadanie preukázať študentskou kartou EURO 26, GO 26, ISIC. Podmienkou získania ceny je jednorazový hromadný nákup pre celú skupinu. Cena pre lyžiarske kurzy platí počas celej zimnej sezóny 2021/2022 v stredisku Meander Thermal & Ski Resort Oravice. Všetky skipasy sú vydávané na bezdotykových čipových kartách. Vratná záloha za čipové karty je 2,00 € / ks. Pre uplatnenie zvýhodnenej ceny v aquaparku je potrebné sa preukázať na hlavnej pokladni recepcie platným skipasom lyžiarskeho kurzu. Ceny v špeciálnej ponuke „Lyžiarske kurzy” sú bez akejkoľvek dopravy do stredísk.

Formulár v formáte PDF

Zmeny vyhradené.

INFORMÁCIE A REZERVÁCIA:

recepcia@meanderoravice.sk