O skiparku

Skipark Meander sa nachádza v horskej dedine Oravice na úpätí Západných Tatier, blízko slovensko-poľských hraníc. Súčasťou parku je viac ako 7 km zjazdoviek. Dolná stanica lanovky leží len 50 metrov od vchodu do nášho aquaparku. Využite možnosti spojiť lyžovanie a relax v termálnych kúpeľoch za prijateľné ceny.

Lyžovanie a termály na jednom mieste

Do Oravíc stojí za to prísť lyžovať s celou rodinou. Nájdete u nás ako náročnejšiu červenú zjazdovku, tak množstvo ďalších variant pre menej zdatných lyžiarov.

Viac ako 12 km zjazdoviek si užijete do sýta aj vďaka rýchlej štvorsedačkovej lanovke s kapacitou 2400 prepravených osôb za hodinu a ďalšiemu lyžiarskemu vleku.

V skiparku myslíme aj na tých najmenších, ktorí môžu urobiť prvé pokroky vďaka nášmu lyžiarskemu pásu a intštruktorom z lyžiarskej školy.

Ak vám na lyžiach vyhladne či vysmädne, môžete využiť širokú ponuku nápojov a jedál z nášho Aprés ski baru alebo reštaurácie.

Nezabudnite využiť skvelé príležitosti spojiť lyžovanie s relaxáciou v termálnom aquaparku. Pre lyžiarov máme vždy pripravené zvýhodnené vstupy do termálov a to vrátane celodenného balíčka na neobmedzené lyžovanie a kúpanie.

Lyžovanie a aquapark na jednom mieste

  • U nás si zalyžuje každý
  • Štvorsedačková lanovka, vlek i detský pás
  • Lyžiarska škola
  • Zábava i relax pre celú rodinu
  • Priateľské ceny