O aquaparku

Aquapark Meander sa nachádza v horskej osade Oravice na úpätí Západných Tatier, blízko slovensko-poľských hraníc. Je výnimočný nielen svojou geotermálnou liečivou vodou. Nájdete tu na jednom mieste krásnu tatranskú prírodu a zároveň veľa zábavy pre celú rodinu.

Termálne kúpele uprostred prírody

Termálne pramene sú v Oraviciach oddávna. Náš aquapark tu vznikol „len“ v roku 2004. Ku svojej prevádzke využíva Geotermálny prameň s teplotou 58° C, ktorý tak musí byť pre účely aquaparku dokonca ochladzovaný.

Aquapark je určený pre všetkých milovníkov kúpania a relaxácie bez rozdielu veku. Našou motiváciou je, aby si pobyt užili nielen rodičia s deťmi, ale aj seniori alebo slobodné páry.

K zábave a odpočinku je určených celkom 9 bazénov s rozlohou 1545 m2. Bazény sú v prevádzke 12 mesiacov v roku. Do vonkajšej časti sa dá nielen v zime prechádzať priamo vodou, ktorá aj v najväčších mrazoch udžuje svoju teplotu 38° C. Zimné kúpanie je pre väčšinu návštevníkov nezabudnuteľným zážitkom.

Najväčšou atrakciou aquaparku je bezpochyby bazén so simuláciou morských vĺn a tiež tobogán s dĺžkou 100 m.

V relaxačnej časti parku sa nachádza fínska sauna a miestnosť pre masáže.

Na svoje si u nás prídu aj milovníci gastronómie. Využiť môžu bistro, bufety, stánky, kaviareň alebo štýlovú reštauráciu s galériou vynikajúcich vín a svetovou kuchyňou.

Deti do 6 rokov majú vstup do aquaparku úplne zadarmo. Ostatní môžu využiť rôzne zľavové balíčky alebo nákupy online s 5 % zľavou.

Príďte do Oravíc a nebudete ľutovať.

  • Bazén s morskými vlnami
  • Geotermálna voda
  • Zábava aj relax pre celú rodinu
  • Krásna príroda Západných Tatier
  • Priateľské ceny
9bazénov
360dní v roku
zábavy